Przychodnia w Józefosławiu

Przychodnia w Józefosławiu

Witamy na stronie przychodni Zdrowie To My w Józefosławiu. Przychodnia lekarska, która powstała jako odpowiedź na stale rosnące zapotrzebowanie na usługi medyczne w Józefosławiu i okolicach.

Nasza przychodnia rozpoczęła swoją działalność 20 lutego 2013 roku oferując mieszkańcom ambulatoryjne świadczenia medyczne w zakresie Podstawowej Opieki Zdrowotnej, specjalistycznej oraz usługi diagnostyczne. Po podpisaniu umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia świadczymy bezpłatne usługi medyczne dla wszystkich ubezpieczonych z zakresu Podstawowej Opieki Zdrowotnej. Zachęcamy do korzystania z naszych usług, jak również do zadeklarowania się jako pacjenci do lekarzy Podstawowej Opieki Zdrowotnej. Twoje zdrowie jest dla nas bardzo ważne!

Spot przychodni Zdrowie to My w Józefosławiu

Zdrowie to My to nowoczesne centrum medyczne zlokalizowane w Józefosławiu, przy ulicy Uroczej 14.  

Jesteśmy nowoczesną placówką oferującą swoim pacjentom szeroki zakres usług medycznych w ramach NFZ. Wśród nich: podstawową opiekę zdrowotną, pediatrię i lekarza rodzinnego, poradnie medycyny sportowej, poradnię rehabilitacyjną oraz badania laboratoryjne i diagnostyczne.  

Nasza placówka świadczy również usługi komercyjne w zakresie: endokrynologii, ginekologii, ortopedii, kardiologii oraz wiele innych usług. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych pacjentów, oferty naszej przychodni uzupełniliśmy o zabiegi medycyny sportowej oraz zabiegi rehabilitacyjne.  

Dzięki profesjonalnej kadrze medycznej i wyspecjalizowane mu personelowi pomocniczemu, gwarantujemy najwyższy standard świadczonych usług.  

Zachęcamy do odwiedzania naszej placówki oraz strony internetowej www.zdrowietomy.pl. Zapraszamy i do zobaczenia!